Корзина
8 отзывов
Gebo 15 лет в Украине вместе с Артис
Контакты
Артіс ПП
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38067374-24-00
+38032243-50-00
+38032239-33-05Факс
+38050317-33-88
+38032239-32-40Факс
Алла Циган
УкраинаЛьвовская областьЛьвовул. Зоряна, 27а79054
Карта
Карта

Gebo 15 лет в Украине вместе с Артис

Gebo 15 лет в Украине вместе с Артис

15 лет соединяем лучше всех!


Gebo-15 лет с Вами

Gebo Armaturen

 Gebo Armaturen — це міжнародна організація, яка спеціалізується на випуску ремонтно-монтажних з'єднань для будівельних та трубопровідних послуг. Заснована у Німеччині в 1918 році  Густавом і Генріком Ельсперманами фірма Gebo спочатку займалась оптовим продажем труб.

 Історія

 У 30–их роках компанія запатентувала систему затискних кілець і впровадила на ринок компоненти техніки з'єднання труб під знаком «GEBO». Принцип дії кілець полягає у  з'єднанні труб міцним ущільненням, що дає можливість швидко здійснити ремонт і монтаж без застосування зварки та нарізання різьби. Розширяючи ринки на Східну та Західну Європу, компанія у 1979 році заснувала Gebo Armaturen.

 

У 1993 році виробництво перенесли до Польщі.

 

Із 2001 року компанія GEBO вийшла на український ринок, розпочавши співпрацю з компанією Артіс (м. Львів). Сьогодні продукція GEBO закріпила стійкі позиції в Україні і зарекомендувала себе лідером у випуску ремонтних з'єднань.

GEBO позиціонує власну продукцію, як таку, що без зварювальних робіт допоможе підключити пральну машину, рушникосушку, бойлер, під'єднати труби опалення, зробити  відвід води від існуючої труби, заглушити закінчення труби, з'єднати труби з різних матеріалів.

 

Продукція «GEBO» (Гебо) в основному призначена для використання в ремонтно-монтажних і пусконалагоджувальних роботах при вже існуючому і функціонуючому водо- та  газопроводі, а, за необхідності, для проведення ремонтно-монтажних робіт, викликаних аварією або через зміни у структурі побудови трубопроводу.

 

Типи з'єднань Gebo

 

- Quickуніверсальний засіб для з'єднання розділених труб без використання нарізки різьблення і зварювання. Застосовується для трубопроводів з вуглецевої сталі, оцинкованих труб та поліетилену. Серед видів виокремлюють: з’єднувач із внутрішньою та зовнішньою різьбою, двосторонній, з’єднувач з відводом, трійник, коліно, чавунний корок.

 

- Unifixеластичні хомути, які складаються з однієї або ж кількох затискних секцій із нержавіючої сталі з резиною. Хомути призначені для ліквідації будь-якого типу пошкоджень та з'єднань всіх видів труб. Установка змінних болтів не потребує застосування спеціального обладнання, достатньо звичайного ключа.

Існують Unifix maxi (з відводом, з фланцевим відводом), middle, mini.

 

- Unisolidпризначення хомутів полягає в з’єднання труб під час будівництва підземних споруд. Серед хомутів основними є UniCoup (двохсторонній трубний з’єднувач)та UniFlange (двохсторонній трубно-фланцевий з’єднувач).

 

-Varioсистеми для виготовлення гідравлічних з’єднань із використанням гнучкої труби з нержавіючої сталі. Застосовується для підключення сантехнічного обладнання, котлів, калориферів, теплових завіс та іншого опалювального обладнання. До асортименту входять інсталятори, гофровані труби, гайки та ніпелі.

vkontakte facebook twitter